Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Популярні категорії

Інтернет-магазин корисних смаколиків Wellnut

Тенденція до здорового способу життя та турбота про стан власного здоров'я набуває все більшої популярності у всьому світі, в тому числі й в Україні. Основна складова здорового способу життя, це здорове харчування. Вживати в їжу потрібно продукти, які приносять максимум користі вашому організму. Саме до таких продуктів належить асортимент нашого інтернет-магазину.

Асортимент нашого магазину

На нашому сайті ви можете замовити найякісніші товари за доступною ціною. Вам доступні продукти з таких розділів:

 1. Горіхи. Це відмінне джерело енергії та корисних мікроелементів для людини. Включення горіхів до щоденного раціону допоможе наситити Ваш організм усіма необхідними вітамінами, покращити загальний стан організму, підвищити імунітет. Також горіхи – це відмінне джерело клітковини. У нашому інтернет-магазині можна купити тільки свіжі горіхи.
 2. Цукати є відмінним джерелом вітаміну C, а також A та B, кальцію та калію, заліза, натрію, магнію, фосфору. Щоденне вживання цукатів сприяє зміцненню імунної системи. Крім того, вони є чудовою натуральною заміною солодощів. Цукати можна використовувати як перекушування, а також як прикрасу або добавку до страв, як правило, їх використовують у корисних і здорових кондитерських виробах.
 3. Насіння здатне не тільки стати хорошим і поживним перекушуванням, але є незамінним джерелом корисним мікроелементом для нашого організму. До таких мікроелементів належать вітаміни, калій, кальцій, залізо, магній, йод. Регулярне вживання насіння в їжу здатне підняти рівень імунітету, покращити самопочуття і навіть запобігти виникненню деяких серйозних захворювань. Деякі насіння вважають суперфудами із вмістом майже всіх необхідних речовин для людського організму.
 4. Солодощі можуть бути не лише шкідливими, а й корисними. Кондитерські вироби з великою кількістю вмісту горіхів, насіння та інших натуральних продуктів приносять організму більше користі, ніж шкоди. Не варто забувати і про солодощі на натуральному шоколаді, який також має корисні для організму речовини.
 5. Сухофрукти. Висушені фрукти зберігають всі корисні властивості свіжих плодів, але вважаються кориснішими за рахунок випаровування вологи. Сухофрукти корисні як окреме перекушування, так і як доповнення до страв. З сухофруктів готують напої, додають до національних страв багатьох кухонь, і навіть готують із ними окремі самостійні страви.
 6. Натуральні продукти з розділу бакалії також містять багато вітамінів і корисних мікроелементів, купити які ви можете за демократичною вартістю.

Переваги інтернет-магазину Wellnut.

 1. Інтернет-магазин Wellnut пропонує замовити корисні продукти з такими перевагами:
 2. Швидка доставка в Київ та по Україні.
 3. Доступна ціна.
 4. Великий асортимент.
 5. Інтернет-магазин працює 24/7.
 6. Оплата будь-яким доступним способом.
Вгору