Доставка

Доставка по Україні здійснюється за допомогою компанії "Нова Пошта".

Ви зможете забрати своє замовлення в офісі транспортної компанії в будь-який зручний для Вас час.

Можлива доставка до дверей покупця.

Вартість доставки залежить від габаритів (ваги) товару, його вартості і відстані перевезення. Ціну в даному випадку розраховує кур'єрська служба.

Вартість доставки оплачується покупцем при отриманні товару згідно з тарифами кур'єрських служб. Розрахувати вартість можна на сайті перевізника.

Посилки, що не були забрані з відділення Нової Пошти протягом 5-ти днів автоматично повертаються назад.
Мінімальна сума замовлення для доставки по Україні - 200 грн. Час доставки замовлення в обласні центри України, як правило, займає 2-3 дні. Відправка товару здійснюється тільки після підтвердження замовлення покупцем або після оплати замовлення.

Оплата

- переказ на карту Приватбанку - найнижча ціна доставки - оптимальний варіант.

- при отриманні (оплата готівкою в офісі транспортної компанії при отриманні замовлення) -  перевірений і надійний спосіб.

- готівкою кур'єру транспортної компанії (в разі доставки до дверей покупця - оплата кур'єру при отриманні товару).

ПОВЕРНЕННЯ ТА ОБМІН

Повернення та обмін товарів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів»

Команда Wellnut ретельно стежить за кожним товаром на всіх етапах, починаючи від вибору найкращих товарів з усього світу у наших постачальників і до передачі клієнту особисто в руки або в кур'єрську компанію. Але може статися непередбачене, наприклад: замовлення довгий час не забирають із Нової Пошти; товари, які потребують особливих умов зберігання (свіжі фініки тощо), які вирушають на страх та ризик клієнта. У таких ситуаціях кожна проблема вирішується індивідуально, але в будь-якому випадку ми завжди на стороні наших улюблених клієнтів Wellnut. Для швидкого вирішення складних ситуацій. Повернення або обмін буде швидким та зручним для вас способом.

Терміни: 14 днів після отримання товару покупцем


Вимоги: повернення або обмін можливе, якщо товар неналежної якості, відсутній або не той товар, який ви замовляли.
Умови: якщо помилка сталася з нашої вини, то й повернення за наш рахунок! (Безкоштовно до будь-якого відділення Нової Пошти)