Інтернет-магазин «Wellnut» - це магазин, де продаються горіхи, цукати, насіння, пастила, Чурчхелла, халва, пахлава, лукум і інші солодощі, сушені фрукти - інжир, чорнослив, курага, родзинки, фініки та інші, а так ж чай, продукти бакалії - оливкова олія, оливки, корисне варення, мангове пюре, кокосове масло і кокосове молоко та інше.

Інтернет-магазин товарів здорового харчування спеціалізується на продажу горіхів, сухофруктів, цукатів, солодощів і багатьох інших корисних продуктів. Це зручний і сучасний ресурс, який пропонує покупцям високоякісні продукти за мінімальними цінами в опт і в роздріб. Ми відбираємо тільки найкращу і найсвіжішу продукцію, яка відповідає всім стандартам якості.

Магазин «Wellnut» - це рішення для людей, які бажають придбати найякісніші продукти дешево, що поставляються від виробника безпосередньо. Всі товари проходять ретельний контроль якості, дотримуються всі санітарно-гігієнічні норми і правила при транспортуванні, фахівці нашого магазину відмінно розбираються у властивостях корисних продуктів і допоможуть зробити ваше харчування правильним і здоровим.