Горіхи – дуже ефективний та поживний продукт для зниження ваги. Вони відрізняються своєю калорійністю - залежно від сорту, від 80 до 120 ккал на 100 г продукту. Завдяки такому складу горіхи часто називають "жировими бомбами", адже за допомогою таких продуктів можна надовго вгамувати голод і при цьому сприяти ситості. Оскільки горіхи містять цінні білки, вуглеводи та жири, необхідно враховувати, що вони є досить ситним продуктом (відповідне поєднання їх компонентів може призвести до набору ваги, оскільки вони пригнічують апетит). Якщо у вас немає жодних дієтичних обмежень, то ви можете вживати їх у будь-якому вигляді та у будь-якому поєднанні: сирими або смаженими, у вигляді спреду або затверділого морозива – є тільки одне правило: чим більше різноманітності, тим краще!

Горіхи - чудовий спосіб допомогти вам скинути вагу. У них багато жиру та білка, мало вуглеводів та калорій. Дослідження показують, що люди втрачають більше ваги, якщо їдять горіхи близько 5 разів на тиждень, аніж якщо не їдять їх взагалі. Крім високого вмісту жиру та білка, що робить ці продукти ситними, горіхи містять мононенасичені жири, які можуть допомогти знизити рівень холестерину та тримати під контролем кров'яний тиск.

Горіхи - один із найцінніших продуктів, які можна знайти в природі. Це означає, що вам не потрібно його шукати чи розводити – він уже сформований природою. Тому цей продукт не тільки корисний для здоров'я, а й допомагає схуднути та зберегти бажану фігуру.

Оскільки горіхи не входять до списку заборонених продуктів, їх можна їсти та вживати навіть під час тривалих дієт для схуднення. Ви можете їсти горіхи у будь-якому вигляді, як маленьку жменю, так і велику кількість, щоб задовольнити свої харчові потреби. Найголовніше: кожен вид горіхів має власну калорійність залежно від того, скільки жиру він містить. Наприклад, арахіс містить менше калорій на порцію, ніж мигдаль, тому що в ньому менше жиру. Скільки калорій потрібно середньостатистичній жінці на кожен день, залежить від віку та фізичної активності. Наприклад, жінкам старше 40 років необхідно близько 260 ккал на день, дівчаткам-підліткам від 15 до 17 років – 300 ккал/день.

Як правильно худнути на горіхах?

У боротьбі з ожирінням дієтологи рекомендують вживати горіхи хоча б кілька разів на тиждень. Перш ніж почати худнути, необхідно провести розвантажувальний день і обов'язково вибрати продукти, які не зашкодять здоров'ю, адже горіхи можуть мати протипоказання до вживання. Крім того, важливо дотримуватися питного режиму - не менше 1,5 л води без газу на день. Якщо почуття голоду відчувається дуже гостро, допускається включити до раціону невеликий фрукт чи овоч. Горіхи перед сном при дієті також можна вживати, оскільки вони допомагають знизити почуття голоду. Дотримуватись дієти можна від одного до десяти днів, причому меню цих днів по-різному. Найкориснішою вважається дієта, розрахована на три дні, тому що за цей час з організму виводяться всі токсини, а спосіб харчування допомагає м'якому переходу до інших дієт.

Горіхи - одне з основних джерел білка в раціоні, вони також є джерелом вітамінів та мінералів. Чим вищий вміст холестерину, тим вищий ризик серцевих захворювань. Горіхи є джерелом ненасичених жирних кислот, які допомагають знизити рівень холестерину в крові та запобігти серцевим захворюванням.

У чому користь горіхів?

"Їж горіхи і худни" - це не міф, а реальність, і організм не потребуватиме додаткових джерел енергії! Жири з горіхів допомагають розщеплювати вітаміни, які цінні для організму, а отже, краще засвоюються. Крім того, цей продукт допоможе стабілізувати гормональне тло. Звичайно, не можна не згадати про користь для шкіри, волосся та нігтів, яку приносить така дієта.

Горіхи рекомендується їсти помірно, але хто може наважитися не їсти їх? Отже, почнемо з гарної новини - горіхи є корисним і здоровим продуктом, який робить великий внесок у ваше здоров'я, хоча й містить багато калорій. Вони не просто задовольняють наш смак до солоних, солодких та пікантних закусок. Горіхові олії допомагають покращити контроль цукру в крові у людей з діабетом і стабілізувати вироблення інсуліну у тих, хто сидить на низьковуглеводній дієті або хотів її розпочати. Крім того, вони не містять трансжирів, а отже, не підвищують ризик ожиріння. Сприятливий ефект був помічений вже за 8 тижнів вживання горіхів!

Горіхи багаті на вітаміни, мінерали та антиоксиданти, які допомагають зменшити запалення. Вони містять ідеальну кількість жиру, який допомагає регулювати рівень цукру в крові та запобігає збільшенню ваги. Горіхи також багаті на клітковину, тому вам може знадобитися з'їсти більше, ніж ви думаєте, щоб вгамувати голод! Але цього робити не варто, при горіховій дієті рекомендується поєднувати їх з іншими здоровими продуктами, норма вживання горіхів на день складає в середньому 50 грамів.

Всі горіхи корисні, і краще, якщо ви поєднуєте різні горіхи при дієті, адже кожен з них відрізняється складом і вмістом мікроелементів. Найкориснішими горіхами для використання з метою схуднення вважають: фісташки, фундук, арахіс, кешью, волоський та мигдаль.